Můžu získat půjčku na svůj podíl nemovitosti při insolvenci?

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.2.2022 Půjčka

Dobrý den, jsem v insolvenci, splácím. Získal jsem dědictví - 1/6 nemovitosti. Pozůstalý rodič obývá a vlastní 5/6 nemovitosti. Insolvenční správce chce můj podíl prodat. Mám možnost získat půjčku? Hodnota podílu nemovitosti (300 000Kč) převyšuje výši mého dluhu (240 000Kč).

Dobrý den,

v insolvenci na sebe nesmíte brát další závazky a nikdo Vám peníze nepůjčí ještě 3-5 let od data ukončení insolvence. Půjčku na vyplacení dluhů v insolvenci tak určitě nezískáte.