Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #17932, Slíbili investice a chtějí peníze na daně

Slíbili investice a chtějí peníze na daně, Podvod

15.5.2022 Podvod

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali musím prvně zaplatit daň a pak si vybrat peníze. Mam účet v London Kraken, investovala jsem do burzy a teď bych si ráda vybrala peníze. Ale bylo mi řečeno, že prvně musím zaplatit daň, a pak mi pošlou finance. Už si nevím rady. Chybí mi ještě doplatit půlka, už takhle jsem se dostala do finančních problemů a půjček. Jsem s klukem sama, který ještě studuje. Ráda bych poprosila o radu či pomoc, jak z toho ven. Děkuji moc.

Dobrý den,

jedná se o podvod. O peníze zaslané podvodníkům jste bohužel definitivně přišla. Zdanění zisku z prodeje akcií si každý investor řeší sám v rámci svého daňového přiznání. Určitě se brokerům ani bankám neposílají žádné peníze.

Chcete-li investovat, zkuste to se svou bankou. Nikdy nesvěřujte své peníze neznámým lidem ani firmám. Na investice si taktéž nikdy neberte půjčky - investuje jen takové peníze, o které můžete přijít.