Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #3768, Směnárna - Polský zlotý (PLN)

Směnárna - Polský zlotý (PLN), Banka

22.8.2017 Banka

Dobrý den, jedeme na dovolenou do Polska a potřebujeme si vyměnit místní měnu "zlotý". Lze tuto měnu dostat ve vaší bance? A na pobočce v K. Varech na Moskevské nebo také na pobočce Majakovského? Moc děkuji

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál - neprovozujeme směnárnu. Dnes je nejjednodušší cizí měnu vybrat kartou v zahraničí z tamějšího bankomatu. Equa bank má mimo bezplatného vedení účtu a tuzemských transakcí výběry z bankomatu v zahraničí jen za 9 Kč a velmi dobré kurzy. Jinak v zahraničí plaťte kartou všude tam, kde je to možné. Nic to nestojí a odpadá Vám starost s hotovostí. Ale samozřejmě se stále vyplatí mít u sebe aspoň nějakou hotovost v místní měně (ne všude karty berou).