Jak získat půjčku na rekonstrukci ve výši 700 000 Kč s příjmem 25 000 Kč měsíčně?

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.2.2019 Půjčka

Dobrý den, zaujala mě akce Sberbank na aktuální půjčku až 1 mil. Kč za RPSN necelé 3% (při dodržení určitých podmínek). Potřeboval bych cca 700 000 Kč na rekonstrukci. Příjem mám cca 25 000 Kč čistého měsíčně a žiji sám s dcerou ve vlastní péči. Vlastním kreditní kartu s limitem 30 000 Kč. Je reálné půjčku získat? Splátka tam dělá cca 9 500 Kč měsíčně. Dle mých propočtů bych byl schopen splácet cca max 11 000 Kč měsíčně. Nebo by byl lepší úvěr například ze stavebního spoření byť s horším úrokem na delší dobu? Děkuji

Dobrý den,

s čistým příjmem 25 000 Kč můžete splácet měsíčně max. 11 250 Kč. I s kreditní kartou byste tak na úvěr měl těsně dosáhnout (případně zrušte kreditku). Můžete-li ručit rekonstruovanou či jinou nemovitostí, je možné též zkusit hypotéku (úrok kolem 3%, splatnost až 30 let, ročně lze mimořádně splatit bez sankcí až 25%). Naopak úvěr ze stavebního spoření bych zvažoval až jako poslední možnost (vysoký úrok v překlenovací fázi).