Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #1482, Vklad s nejlepším úrokem a možností vybrat

Vklad s nejlepším úrokem a možností vybrat, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
13.7.2014 Spoření

Dobrý den Mám dotaz kam nejlépe vložit své úspory cca 200.000 Kč s nejlepším úrokem a možností náhlé potřeby část vybrat. Předem Děkuji za kladné vyřízení.
S Pozdravem Rosecký tel. xxx

Dobrý den,
doporučuji aktuálně spořící účet od Air-Bank s úrokem 1,3% a možností okamžitého výběru kdykoliv. Vše bez poplatků a jakýchkoliv podmínek. Zajímavá z pohledu úrokového výnosu může být úložka u některé z družstevních záložen, ale zde musíte počítat s povinným členstvím a v rámci toho s obětováním prostředků pro členský vklad.
Pokud byste chtěl kdykoliv zkoumat aktuálně nejvýhodnější podmínky na trhu, neváhejte nahlédnout do našeho měsíčně aktualizovaného Přehled a porovnání spořících účtů, nebo Přehled a porovnání termínovaných vkladů.

Pavel Strašák, Banky.cz