Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #5220, Vkladomat UniCredit Bank

Vkladomat UniCredit Bank, Banka

29.9.2018 Banka

Dobry den, chtela bych prosim, overit, zda UniCredit Bank ma vkladomaty pro vlozeni hotovosti na ucet. Mam u nich sporici ucet Prima a k tomu technicky ucet. Mam internetove (online) bankovnictvi. Rovnez, zda Equa banka ma vkladomaty. Pokud ano, kde bych nasla seznam techto vkladomatu (u techto 2 bank). Dekuji

Dobrý den,

UniCredit Bank má více než 100 vkladomatů (seznam k dispozici na webu banky). Equa bank nemá žádný vkladomat, nicméně dotuje vklad hotovosti na účet přes Českou poštu.  UniCredit Vám peníze na spořícím účtu Prima úročí sazbou pouze 0,05%. Equa bank nabízí při platbě 3x kartou měsíčně 1% do 200 000 Kč (Air Bank 1% do 350 000 Kč). Přehled spořících účtů všech bank zde.