Jak najít nejlepší banku pro spořící účet bez poplatků a s vysokou spolehlivostí?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
29.10.2017 Spoření

Nejlepší banku pro spořící účet. Určitě bez poplatků a spolehlivou.

Dobrý den,

bez podmínek nabízí ING Bank 0,5% do 300 000 Kč. Při splnění podmínek nabízejí Air Bank 1% do 350 000 Kč (je třeba 5x měsíčně zaplatit kartou) a Equa bank 0,8% do 200 000 Kč (je třeba 3x měsíčně zaplatit kartou nebo si na běžný účet u Equa nechat zasílat výplatu/důchod).

Všechny banky nabízejí spořící účet bez poplatků a spolehlivost je garantována pojištěním vkladů u všech bank na 100% hodnoty až do ekvivalentu 100 000 EUR (zhruba 2,5 mil. Kč). Spořící účet tak vybírejte jen podle nabízeného úroku.