Banky.cz Bankovní poradna zdarma Reality #14161, Vypořádání spoluvlastnictví

Kdy mohu poslat peníze po výmazu exmanželky ze spoluvlastnictví nemovitosti?

Sjednejte si hypotéku online
7.5.2021 Reality

Dobrý den, zadal jsem na katastr nemovitosti návrh na výmaz exmanželky ze spoluvlastnictví nemovitosti po rozvodu. Mohu nyní poslat peníze dle domluvy z majetkového vypořádaní manželů nebo vyčkat až po zapsání nemovitosti na mě?

Dobrý den,

peníze se protistraně obvykle zasílají až po přepsání majitele na katastru (nikoliv po podání návrhu na vklad, který může katastr zamítnout).