Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #10694, Vysoký poplatek za nabídku půjčky

Vysoký poplatek za nabídku půjčky, Podvod

15.7.2020 Podvod

Pokračování dotazu č. 10678: Dobrý den, poslal jsem jim do emailu odstup od smlouvy a požadoval vrácení peněz. Na tento email mi odpověděli, že to akceptují a že mi do 30ti dnů zašlou peníze zpět. Mám čekat nebo jim mám něco napsat, nebo můžu něco zameškat za 30 dnů? Děkuji.

Dobrý den,

lhůtou 30 dnů nic nezameškáte, ale peníze Vám nevrátí (podvodník se snaží jen vše natahovat). Na nic nečekejte a podejte trestní oznámení, jinak z nich peníze nikdy zpět nezískáte (ani s trestním oznámením to nebude nic lehkého).