Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #8782, Za peníze půjčené na stavbu jsem si koupil auto

Za peníze půjčené na stavbu jsem si koupil auto, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, před časem jsem si půjčila 500 tis. na střechu, ale musela jsem pořídit auto a došlo k dalším jiným výdajům. Co mne čeká? Bankovní úřednice mne od přiznání zrazuje a předpokládá, že někde seženu falešnou fakturu za střechu. Poraďte mi prosím. Děkuji

Dobrý den,

neznám detaily vaší úvěrové smlouvě (jak moc účelově byly peníze vázané, jak přesně jste si peníze půjčila - hypotéka, účelová půjčka, úvěr ze stavebního spoření), ale pokud bylo podmínkou pro čerpání peněz doložení faktury za provedené stavební práce, určitě nedoporučuji předkládat falešnou fakturu. Tím byste se dopustila úvěrového podvodu. Lepší je jít s pravdou ven a pokusit se nalézt po dohodě s bankou oficiální řešení (např. přeúvěrování neúčelovou půjčkou za mírně vyšší úrok).