Kde nejlevněji směnit 10 000 USD na koruny? Porovnání bankovních poplatků

3.1.2022 Platba

Pokračování dotazu č. 16196: Dobrý den, děkuji vám za odpověď k dotazu ohledně nejlevnější příchozí zahraniční platby v USD. Nyní bych se vás však rád zeptal, u které banky mohu nejlevněji směnit každý měsíc 10 000 USD na koruny. Toto je jeden z dalších faktorů, které musím zvážit. U Equa banky sice zaplatím nejméně za příchozí zahr. platbu (SWIFT), ale když pak zaplatím >5 000 Kč za směnu, možná by bylo lepší zvážit jinou banku. Děkuji

Dobrý den,

u takto velkých objemů (měsíčně 10 000 USD, ročně 120 000 USD) bych doporučil oslovit více bank a dojednat si případně individuální podmínky. Platbu můžete přijímat v USD u Equa bank za 29 Kč a dále si ji přeposílat do jiné české banky, která Vám nabídne nejlepší kurzy.