Jak nejlépe a nejlevněji poslat peníze z ČR na účet na Srí Lance? Příjemce bude vybírat Srílanskou rupii. Poradíme vám, jak si vybrat mezi Fio, Equa nebo Monetou.

22.9.2021 Platba

Dobrý den, prosím, jak nejlevněji poslat z ČR peníze na účet na Srilance? Příjemce bude vybírat Srilanskou Rupii. Mohu odeslat buď z Fio, Equa nebo Moneta. Moc děkuji za radu, nedokáži to posoudit.

Dobrý den,

Fio Vám za odchozí zahraniční platbu mimo EU naúčtuje 200 Kč, Equa bank 299 Kč a Moneta 1% (min. 220 Kč). Zvažte též kurzy bank (dle měny, ve které budete platbu zadávat).