Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #4150, Zrušení kreditky a kontokorentu

Zrušení kreditky a kontokorentu, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online
27.12.2017 Hypoteční poradna

Pokračování dotazu č. 4149: Děkuji za rychlou odpověď. Paní v bance mi řekla, že neprojdu kvůli registru. Když prý zruším kartu a kontokorent, tak by to mělo vyjít. A v Cetelemu (kde mám kartu), mi řekli, že mi ji zruší až za měsíc.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. V tomto případě se zdá, že KB nevadila jedna opožděná splátka úvěru ve výši 500 Kč, ale Váš nižší příjem. V registrech máte zapsané všechny půjčky, i nečerpané (jen schválené) povolené úvěrové rámce (které byste mohl kdykoliv čerpat). KB vyhodnotila, že pokud byste si mimo hypotéku půjčil další peníze skrz kontokorent a kreditní kartu, pak by Váš současný příjem nemusel stačit na splácení všech 3 úvěrů. Proto žádá zrušení kreditky a kontokorentu.