ZUNO a Raiffeisenbank, Banka

20.10.2017 Banka

Dobrý den, mám účet u ZUNO a nevím, jak se k němu dostat, když se spojili s RB a ZUNO se mi již neotevře. Děkuji

Dobrý den,

všichni klienti ZUNO se automaticky stali klienty Raiffeisenbank (pokud svůj účet nezrušili), tedy běžný účet i jiné ZUNO produkty můžete dále ovládat přes Raiffeisenbank. Tato banka na rozdíl od ZUNO již neposkytuje běžný účet bez poplatků, tedy pravděpodobně je Vám měsíčně účtován poplatek za vedení účtu - pokud účet nepoužíváte, doporučuji co nejdříve zrušit. Bezplatný účet nadále nabízejí Equa bank, Air Bank a Fio banka. Všechny tyto banky jsou v zisku, tedy nehrozí jejich zavření jako u ztrátové ZUNO.