Banky.cz Banky.cz Družstevní záložny ANO spořitelní družstvo
ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

ANO SD (ANO spořitelní družstvo)Družstevní záložna ANO spořitelní družstvo se dne 20.10.2017 přejmenovala na NEY SD (NEY spořitelní družstvo)

  Web: www.ney.cz Internetbanking: ib.anosd.cz/eib
  Adresa: ROHAN BUSINESS CENTRE, Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8 - Karlín 
  IČ: 26137755 
  SWIFT:  
  Kód banky: 2260 
  Na českém trhu:  

  Expertní hodnocení družstevní záložny ANO spořitelní družstvo

  Nejmladší družstevní záložna na trhu, která aktuálně nabízí nejlepší úrokové sazby mezi záložnami i bankami u terminovaných vkladů všech termínů. K mání jsou i účelové či neúčelové úvěry a běžné účty. To vše podtrhuje internetbanking a moderní web.

  O družstevní záložně ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

  ANO spořitelní družstvo poskytuje služby svým členům z řad občanů, živnostníků a firem již od roku 1999. Do obchodního rejstříku bylo zapsáno 14. 12. 1999 pod názvem Spořitelní a úvěrové družstvo Royal Savings and Loans. 16. 9. 2009 došlo ke změně obchodního jména na ROYAL CAPITAL družstevní záložna. Pod hlavičkou ANO spořitelní družstvo společnost působí od 3. 10. 2011.

  Naší základní prioritou jsou kvalitní a profesionální finanční služby. Stavíme je na družstevním vzájemném principu našich členů. Individuální přístup je základem pro budování důvěry a dlouhodobých a kvalitních vztahů, proto na něj při naší práci vždy klademe důraz.

  Věříme, že myšlenka finančního družstevnictví není přežitkem a že obezřetně vedená organizace s týmem odpovědných, pracovitých, přátelských a charakterních lidí zvládne svým přístupem udělat z pouhého poskytování finančních služeb skutečné a trvající partnerství.

  Poskytujeme kvalitní a profesionální finanční služby svým členům založené na principu spolupráce, kooperace, pospolitosti a vytváříme podmínky pro společný růst. Naše vztahy jsou založené na vzájemné důvěře.

  Flash news o ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

  5.5.2017

  Nový bankovní kód 2260 pro ANO spořitelní družstvo.Záložna ANOSD začíná přijímat platby klientů přímo ve zúčtovacího systému ČNB. Dojde tak ke zrychlení převodu do kterékoliv banky v ČR na 1 den a platby budou v internetovém bankovnictví lépe identifikovány. Připojení do clearingu ČNB umožní další rozvoj produktů záložny dosud známé především garancí termínovaného vkladu s nejvyšším zhodnocením na trhu.   Banky v ČR