Banky.cz Družstevní záložny ANO spořitelní družstvo

ANO SD (ANO spořitelní družstvo)Družstevní záložna ANO spořitelní družstvo se dne 20.10.2017 přejmenovala na NEY SD (NEY spořitelní družstvo)

  Web: www.ney.cz Internetbanking: ib.anosd.cz/eib
  Adresa: ROHAN BUSINESS CENTRE, Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8 - Karlín 
  IČ: 26137755 
  Na českém trhu:  

  Expertní hodnocení družstevní záložny ANO spořitelní družstvo

  Nejmladší družstevní záložna na trhu, která aktuálně nabízí nejlepší úrokové sazby mezi záložnami i bankami u terminovaných vkladů všech termínů. K mání jsou i účelové či neúčelové úvěry a běžné účty. To vše podtrhuje internetbanking a moderní web.

  O družstevní záložně ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

  ANO spořitelní družstvo poskytuje služby svým členům z řad občanů, živnostníků a firem již od roku 1999. Do obchodního rejstříku bylo zapsáno 14. 12. 1999 pod názvem Spořitelní a úvěrové družstvo Royal Savings and Loans. 16. 9. 2009 došlo ke změně obchodního jména na ROYAL CAPITAL družstevní záložna. Pod hlavičkou ANO spořitelní družstvo společnost působí od 3. 10. 2011.

  Naší základní prioritou jsou kvalitní a profesionální finanční služby. Stavíme je na družstevním vzájemném principu našich členů. Individuální přístup je základem pro budování důvěry a dlouhodobých a kvalitních vztahů, proto na něj při naší práci vždy klademe důraz.

  Věříme, že myšlenka finančního družstevnictví není přežitkem a že obezřetně vedená organizace s týmem odpovědných, pracovitých, přátelských a charakterních lidí zvládne svým přístupem udělat z pouhého poskytování finančních služeb skutečné a trvající partnerství.

  Poskytujeme kvalitní a profesionální finanční služby svým členům založené na principu spolupráce, kooperace, pospolitosti a vytváříme podmínky pro společný růst. Naše vztahy jsou založené na vzájemné důvěře.

  Flash news o ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

  5.5.2017

  Nový bankovní kód 2260 pro ANO spořitelní družstvo.Záložna ANOSD začíná přijímat platby klientů přímo ve zúčtovacího systému ČNB. Dojde tak ke zrychlení převodu do kterékoliv banky v ČR na 1 den a platby budou v internetovém bankovnictví lépe identifikovány. Připojení do clearingu ČNB umožní další rozvoj produktů záložny dosud známé především garancí termínovaného vkladu s nejvyšším zhodnocením na trhu. 

  Dotazy v poradně k

  BN

  #3237, Firemní refinancování, Půjčka, 15.12.2016

  Pokračování dotazu č. 3234: Omlouvám se za neúplnost dotazu, níže mělo být „my platíme 11%“.

  Dobrý den,
   
  máte pravdu v tom, že úrokové sazby jsou na minimálního hodnotách, ovšem zejména u vkladů!
  Komerční banky potom do úrokových sazeb u poskytovaných úvěrů kromě nákladových úroků za zajištěné zdroje rozpočítávají nejméně: vlastní režijní náklady, regulatorní náklady a rizikovou přirážku dle scoringu dlužníka a bonity zajištění. Rovněž se může stát, že výší nabídnuté úrokové sazby komerční banka vyjádří svoji (ne)ochotu konkrétní firmě půjčit – tomu se v obchodní praxi říká „odmítnutí cenou“.
  Neznáme Váš konkrétní případ, ale mohu uvést alespoň, že sazba úvěru kolem 10% zaručeně bude nabídnuta klientovi se záporným vlastním kapitálem (ztráty z podnikání převyšující základní kapitál), nebo u nezajištěného úvěru typu kontokorent. Zároveň lze obecně konstatovat, že čím nižší je částka úvěru, tím vyšší je úroková sazba, když režie na zpracování je stejná u úvěru za 0,5 milionů, jako u 5 milionů Kč. Dlužník, který má negativní záznamy v bankovních a nebankovních registrech (neplacení, pozdní placení) bude bankou pravděpodobně odmítnut zcela!
  Máte-li dobré zajištění (nemovitost), můžete zkusit požádat o úvěr u některé záložny – např. ANO spořitelní družstvo, Moravský peněžní ústav, Peněžní dům. Tyto menší peněžní ústavy ve snaze získat nové klienty nabízí nižší cenu – jsem si ale téměř jistý, že s úvěrem ve výši jednoho milionu korun se nedostanete pod 9% p.a.
  Možná nejlepší cestou jak si zlepšit podmínky ve své bance je podnikat s dobrým výsledkem, mít vše správně zaúčtováno a zároveň si budovat osobní vztah s přiděleným bankéřem, který se za vaši firmu přimluví při projednání žádosti o refinancování?
  Ne za všechno lze vinit české banky, když objektivně jim v rámci dohledu České národní banky a aplikace evropských směrnic BASEL vznikají mnohamilionové až miliardové regulatorní vícenáklady. Evropská unie tak kromě pozitiv přináší svým občanům i tyto strasti.
  JU

  #2810, Firemní úvěr na nemovitost, Hypoteční poradna, 29.5.2016

  dobrý den, jsme nově vznikla obchodní společnost,zabývající se pobytovými sociálními službami. Potřebujeme pro začátek půjčit hotovost na nákup nemovitosti, abychom mohli zrealizovat svůj záměr. Která banka ba nám mohla pomoci ? děkuji Jitka Ulm.

  Dobrý den,

  bude třeba ručit kupovanou nemovitostí a banky pravděpodobně nepůjčí více než 70-80% hodnoty nemovitosti (bude záležet na typu nemovitosti - obytné nemovitosti v žádaných lokalitách jsou pro banku vhodnější zástavou než trvale neobytné nemovitosti v méně žádaných lokalitách). Nebudete-li mít v hotovosti 20-30% kupované nemovitosti, bude třeba ručit dalším (i třeba svým osobním) majetkem. 

  Rozumné firemní úvěry se zástavou nemovitosti nabízí např. Fio Banka. Můžete také oslovit družstevní záložny, např. Moravský peněžní ústav či ANO spořitelní družstvo. Nebo vyplňte formulář kalkulačka hypoték a kolegové Vás osloví s konkrétní nabídkou. Momentálně Vám hraje do karet přebytek likviditu na trhu a velmi nízké úrokové sazby. 

  JK

  #2746, Volba záložny, Spoření, 2.5.2016

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kterou z družstevních záložen byste momentálně pro termínovaný vklad na jeden až dva roky doporučil? Třeba z hlediska dlouhodobého, nejlépe ziskového, hospodaření a pravděpodobnosti, že za rok nepadne.

  Dobrý den,

  doporučuji ANO spořitelní družstvo, které nabízí dlouhodobě bezkonkurenčně nejvyšší úroky na trhu (termín na 1 rok = 2,55%, termín na 2 roky = 2,8%). Záložna je stabilní a nic krachu nenasvědčuje. Doporučuji náš článek Velké porovnání spoření - duben 2016.

  MC

  #2664, Volba banky, Banka, 4.4.2016

  Nejsem spokojen s úrok. sazbami na účtech u stávající banky, chci si založit účet u jiného ústavu. Můžete mi,prosím, doporučit současnou top banku či družstevní záložnu? Jde o běžný i spořící účet, případně termínované účty. Děkuji M.C.

  Dobrý den,

  běžný účet: Equa bank - vše zdarma (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank) bez jakýchkoliv podmínek, alternativně Fio banka či Air Bank

  spořící účet (pro úložky do 0,5 mil. Kč): Equa Bank (1,25% do 200 000 Kč při zasílání výplaty na běžný účet, jinak 0,75%), Air Bank (1,2% při platbách kartou, jinak 0,9%)

  termínované vklady (pro úložky nad 0,5 mil. Kč): ANO spořitelní družstvo (2,55% pro termín 1 rok, více pro delší termíny)

  #1921, Dotaz na banku, Banka, 18.5.2015

  Dobrý den, měla bych 2 dotazy. Na internetu jsem si přečetla, že banka ZUNO bude pravděpodobně prodána ruské bance Alfabank. Co to pro mě znamená, když mám otevřený účet u ZUNO banky, nebylo by lepší ho včas zrušit a převést do jiné banky? Která by byla lepší? Druhý dotaz se týká termínovaného vkladu u JT bank. V současné době mi přijde na účet větší částka peněz, začala jsem uvažovat o termínovaném vkladu na 2 roky do JT bank. Ale nemám s touto bankou žádné zkušenosti. Můžete mi, prosím, poradit? Děkuji za odpověď a přeji příjemný den. Věra Šimmerová

  Dobrý den,

  o prodeji ZUNO ještě není definitivně rozhodnuto (nezávazných zájemců bylo přes 20 - více info v našem článku Banky na prodej), ale ať už banka bude prodána komukoliv, pro Vás se nic nezmění, podmínky zůstanou zachovány. ZUNO není špatnou volbou, ale pro běžný účet bych spíše doporučil Equa Bank, která je ještě o fous lepší - vše bez poplatků (i výběry ze všech bankomatů) a bez podmínek.

  Termínovaný vklad na 2 roky: JT Bank je určitě dobrou volbou (lepší nabídku nenajdete), stejný úrok 2,2% nabízí i Evropsko-ruská banka (kterou lze také doporučit) a ANO spořitelní družstvo (které doporučit díky změně legislativy o družstevních záložnách nastupující v platnost od 1/7/2015 bohužel již doporučit nelze - více info v našem články Konec družstevních záložen v Čechách?), Další info o úrocích v našem srovnávači termínovaných vkladů.

  Články o

  Členská schůze ANO Spořitelní: Rosteme přes 2 miliardy

  21.6.2017, Aktuálně, Autor: Pavel Strašák

  …lení předsedy představenstva, že změna názvu by stála řádověvíce díky potřebě milionových marketingových investic do budování nového jména.ANO spořitelní družstvo se přirozeně od politiky distancuje a snaží senákladově co nejméně bolestným způsobem od občanského hnutí ANO odli…

  NEY spořitelní družstvo je již tři měsíce ziskové

  26.8.2016, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

  …rných čísel. Za poslední tři měsíce hospodaříme se ziskem téměř dvou milionů korun,“ říká Ing. Petr Illetško, MBA, předseda představenstva ANO spořitelní družstvo. V loňském roce záložna zisk nevytvořila a skončila hospodaření s mírnou ztrátou. Družstvu se podařilo ve spoluprá…

  Velké porovnání spoření - srpen 2014

  28.8.2014, Spoření, Autor: Petr Jermář

  …né se spořicím účtem bez výpovědní lhůty, pro delší termín není přírůstek úroku adekvátní delšímu omezení dispozice. 6 měsíců/500 000 Kč: ANO spořitelní družstvo 1,6%, Artesa 1,2%, ZUNO 1,15% 12 měsíců/1 000 000 Kč: ANO spořitelní družstvo 2,1%, Evropsko-ruská banka 2%, J&T …

  Hodnocení bank, družstevních záložen a stavebních spořitelen 2

  20.4.2012, Aktuálně, Autor: Jan Budín

  … běžný účet. Nově přišla banka i se spotřebitelským úvěrem a kontokorentem. Moderní web plný interaktivních prvků. Těšíme se na hypotéku. ANO spořitelní družstvo Nejmladší družstevní záložna na trhu, do které vkládáme velké naděje. A proč vlastně? Tato záložna má totiž vše, c…