Banky.cz Družstevní záložny ANO spořitelní družstvo

Družstevní záložna ANO spořitelní družstvo se dne 20.10.2017 přejmenovala na NEY SD (NEY spořitelní družstvo)

Produkty družstevní záložny ANO spořitelní družstvo

Přehled družstevní záložny ANO spořitelní družstvo

Internetbanking
Adresa:
ROHAN BUSINESS CENTRE, Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Praha 8 - Karlín
E-mail
Telefon
26137755
Na českém trhu

Pobočky ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

REKLAMA

O družstevní záložně ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

ANO spořitelní družstvo poskytuje služby svým členům z řad občanů, živnostníků a firem již od roku 1999. Do obchodního rejstříku bylo zapsáno 14. 12. 1999 pod názvem Spořitelní a úvěrové družstvo Royal Savings and Loans. 16. 9. 2009 došlo ke změně obchodního jména na ROYAL CAPITAL družstevní záložna. Pod hlavičkou ANO spořitelní družstvo společnost působí od 3. 10. 2011.

Naší základní prioritou jsou kvalitní a profesionální finanční služby. Stavíme je na družstevním vzájemném principu našich členů. Individuální přístup je základem pro budování důvěry a dlouhodobých a kvalitních vztahů, proto na něj při naší práci vždy klademe důraz.

Věříme, že myšlenka finančního družstevnictví není přežitkem a že obezřetně vedená organizace s týmem odpovědných, pracovitých, přátelských a charakterních lidí zvládne svým přístupem udělat z pouhého poskytování finančních služeb skutečné a trvající partnerství.

Poskytujeme kvalitní a profesionální finanční služby svým členům založené na principu spolupráce, kooperace, pospolitosti a vytváříme podmínky pro společný růst. Naše vztahy jsou založené na vzájemné důvěře.

Nahlásit chybu
REKLAMA

Expertní hodnocení družstevní záložny ANO spořitelní družstvo

Nejmladší družstevní záložna na trhu, která aktuálně nabízí nejlepší úrokové sazby mezi záložnami i bankami u terminovaných vkladů všech termínů. K mání jsou i účelové či neúčelové úvěry a běžné účty. To vše podtrhuje internetbanking a moderní web.

Nahlásit chybu

Zprávy o ANO SD (ANO spořitelní družstvo)

5.5.2017

Nový bankovní kód 2260 pro ANO spořitelní družstvo.Záložna ANOSD začíná přijímat platby klientů přímo ve zúčtovacího systému ČNB. Dojde tak ke zrychlení převodu do kterékoliv banky v ČR na 1 den a platby budou v internetovém bankovnictví lépe identifikovány. Připojení do clearingu ČNB umožní další rozvoj produktů záložny dosud známé především garancí termínovaného vkladu s nejvyšším zhodnocením na trhu. 

Dotazy v poradně k ANO spořitelní družstvo

Firemní refinancování

15.12.2016 Půjčka

Pokračování dotazu č. 3234: Omlouvám se za neúplnost dotazu, níže mělo být „my platíme 11%“.

Dobrý den,   máte pravdu v tom, že úrokové sazby jsou na minimálního hodnotách, ovšem zejména u vkladů! Komerční banky potom do úrokových sazeb u poskytovaných úvěrů kromě nákladových úroků za zajištěné zdroje rozpočítávají nejméně: vlastní režijní náklady, regulatorní náklady a rizikovou přirážku dle scoringu dlužníka a bonity zajištění. Rovněž se může stát, že výší nabídnuté úrokové sazby komerční banka vyjádří svoji (ne)ochotu konkrétní firmě půjčit – tomu se v obchodní praxi říká „odmítnutí cenou“. Neznáme Váš konkrétní případ, ale mohu uvést alespoň, že sazba úvěru kolem 10% zaručeně bude nabídnuta klientovi se záporným vlastním kapitálem (ztráty z podnikání převyšující základní kapitál), nebo u nezajištěného úvěru typu kontokorent. Zároveň lze obecně konstatovat, že čím nižší je částka úvěru, tím vyšší je úroková sazba, když režie na zpracování je stejná u úvěru za 0,5 milionů, jako u 5 milionů Kč. Dlužník, který má negativní záznamy v bankovních a nebankovních registrech (neplacení, pozdní placení) bude bankou pravděpodobně odmítnut zcela! Máte-li dobré zajištění (nemovitost), můžete zkusit požádat o úvěr u některé záložny – např. ANO spořitelní družstvo, Moravský peněžní ústav, Peněžní dům. Tyto menší peněžní ústavy ve snaze získat nové klienty nabízí nižší cenu – jsem si ale téměř jistý, že s úvěrem ve výši jednoho milionu korun se nedostanete pod 9% p.a. Možná nejlepší cestou jak si zlepšit podmínky ve své bance je podnikat s dobrým výsledkem, mít vše správně zaúčtováno a zároveň si budovat osobní vztah s přiděleným bankéřem, který se za vaši firmu přimluví při projednání žádosti o refinancování? Ne za všechno lze vinit české banky, když objektivně jim v rámci dohledu České národní banky a aplikace evropských směrnic BASEL vznikají mnohamilionové až miliardové regulatorní vícenáklady. Evropská unie tak kromě pozitiv přináší svým občanům i tyto strasti. ZOBRAZIT CELÝ DOTAZ A ODPOVĚĎ

Články o ANO spořitelní družstvo

REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena