Můžete si převést osobní účet do jiné banky bez vlivu na hypotéku?

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.8.2014 Půjčka

Syn má hypoteku na dům u č.sp.a také tam mají s manželkou spolu osobní účet, můžou si účet převést do jiné banky?Když žádali o hyp.chtěli od nich odejít,ale nabidli jim výhodnější úvěr tak zůstali.Teď zdražili poplatky tak zvažuji znovu přechod.Nejsou vázaní tou hypoteku.Děkuji

Dobrý den,

pokud v podmínkách hypotéky nemají sjednanou povinnost mít u ČS účet, nic je tam nedrží a hned zítra mohou přejít k jiné bance (doporučuji moderní nízkonákladové banky, které poplatky za vedení účtu a základní služby neúčtují - mBank, FIO, Air-Bank, ZUNO).