Hypotéka bez doložení příjmu - Je to možné?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, je možné u nějaké banky dosáhnout na hypotéku bez doložení příjmu? Někde jsem četl, že když budu mít u banky účet, na který mi bude pravidelně chodit dostatek peněz, tak je možné hypotéku získat bez zmíněného doložení příjmů. Díky za odpověď.

Dobrý den,

ano, tato možnost existuje - vybrané banky (např. mBank) poskytují hypotéku do určité výše úvěru (a do určité výše % LTV) bez doložení příjmu při výplatě zasílané k nim na účet po dobu min. 6-12 měsíců (berou toto jako dostatečný důkaz o příjmu).

Pokud potřebujete hypotéku ihned a nemůžete počkat 6-12 měsíců, jsou i hypotéky bez úplného doložení příjmu, ale ty jsou malinko dražší (vyšší úrok kol 5-6%) a nabízí je výrazně méně bank (např. Hypoteční banka).