Jak zjistit šestnáctimístné číslo kreditní karty a vyřešit přeplatek?

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.10.2014 Půjčka

Dobrý den, dostala jsem SMS od Vás, že mám přeplatek na kreditní kartě a že mám volat . Jenže mám začat šestnácti místným číslem karty, kterou nemohu najít. Jak mám dále pokračovat. Mám číslo účto, VS, první 4 a poslední 4 čísla karty, ale jinak nic. Prosím o radu a pomoc. Děkuji.

Dobrý den,

od nás jste žádnou SMS nedostala - nejsme banka, ale pouze poradenský portál. Od jaké banky máte kreditní kartu? Číslo karty je natištěno na kartě. Doporučuji nikam nevolat - solidní banky takto s klienty nekomunikují, mohlo by se jednat o podvod (drahá placená linka, snaha z Vás vytáhnout data ke kartě, a pak s ní zaplatit online).