Potřebujete rychlou půjčku ve výši 1.800.000,- Kč? Zjistěte, jak ji získat do dvou týdnů!

Nejlevnější půjčka od Zonky
9.11.2014 Půjčka

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnost "rychlé půjčky" ve výši cca 1.800.000,-, kterou by bylo možné realizovat velmi rychle - do dvou týdnů. Splatit půjčku je možné za 2 měsíce. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

banky poskytují takovéto rychlé půjčky (spotřebitelské úvěry) pouze do výše několika set tisíc Kč. Více si lze jako fyzická osoba půjčit pouze se zástavou nemovitosti (hypotéka) - máte nemovitost, kterou by bylo možné ručit? Pokud ano, obávám se, že i pak zabere celý proces poskytnutí úvěru min. tři týdny (musí se ověřit Vaše příjmy, ocenit nemovitosti, atd.).