Jak sloučit stávající úvěr s novou půjčkou na rekonstrukci domu?

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.11.2015 Půjčka

Dobrý den, s manželem se chystáme rekonstruovat rodinný dům od rodičů. Chceme si půjčit na rekonstrukci kolem 450.000 Kč, ale již máme úvěr na 400.000 u banky. Poskytuje Vaše společnost nějakou variantu, která by nám sloučila stávající půjčku s novou na rekonstrukci? Oba s manželem pracujeme, máme smlouvu na dobu neurčitou a společný čistý výdělek máme 37.000Kč. Děkuji za nabídku Zuzana Brůžková

Dobrý den,

nejlepší spotřebitelské úvěry mají dnes úrok kolem 10%, nejlepší hypotéky 2%, tedy půjčka 850 000 Kč by Vás ročně stála 85 000 Kč, hypotéka pouze 17 000 Kč. Doporučuji tedy pozornost zaměřit na hledání hypotéky (úvěr se zástavou nemovitosti). Určitě lze doporučit Equa Bank, Fio Banku či Wüstenrot. Příjem 37 000 Kč čistého na rodinu je plně postačující.