Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #2697, Jaké mám sjednané pojištění?

Co je účelem strhávání 748 Kč z mého sporožirového účtu na účet v ČS a.s. s číslem 50016-1205841369/0800 a VS 3950030854?

Životní pojištění od expertů
16.4.2016 Pojištění

Jsem po prac. úrazu v r. 2007 a až nyní jsem byl schopen dělat trochu pořádek v účtech. Mám sporožír.účet v ČS, strhává se mi jednou v roce / 15.3./ jako trvalá platba 748 Kč na účet v ČS a.s. čú.50016-1205841369/0800, VS_3950030854. Po dlouhém hledání a když mi na službě ČS - S24 řekli, že je to účet pojišťovny, mně napadlo, že by se mohlo jednat o pojištění bytu. Byl jsem od r.1996 zaměstnancem Živnostenské poj., která, jak jsem se později doslechl, stala dceřinou společností ČS a.s., rúznými převody pojistek asi došlo k tomu, že má platba nemá název protiúčtu. Prosím o pomoc s plnohodnotným zařazením a pro mně srozumitelným názvem protiúčtu mé platby.

Dobrý den,

nejsme banka ani pojišťovna, ale poradenský portál. Jaké pojištění a u které pojišťovny jste si sjednal nemůžeme vědět - doporučuji v této záležitosti kontaktovat pojišťovnu, u které máte pojištění sjednáno. Určitě Vám ráda poví, za co ji přesně platíte.

Doporučuji také prostudovat podmínky všech svých finančních produktů - nejen pojištění bytu, ale např. i běžného účtu u ČS. Doba se radikálně změnila a služby jako vedení běžného účtu dnes nabízí mnoho bank zcela bez jakýchkoliv poplatků a podmínek - např. Equa bank, Air Bank, Fio banka, ZUNO a další. Setrvání u ČS bych proto více než zvážil.