Insolvence
Zdravím, je možné, aby mi bylo schváleno v již probíhajícím oddlužení, aby mi zůstávalo třeba 20 tisíc korun? Ptám se z důvodu, že mám nabídku na mnohem vyšší příjem, ze kterého bych celou insolvenci doplatil během nějak
Dobrý den, o fixní výši splátek se obvykle žádá před zahájením insolvence. Máte-li variabilní splátky, pak se výše srážek řídí výší příjmu a počtem vyživovaných osob. Lépe placenou práci Vám doporučuji vzít - insolvenci dříve doplatít
