Zdanění pozemku
Dobrý den, prosím, mám takový komplikovaný dotaz. V minulém roce došlo k přepisu pozemku 3/ 4 z maminky na mě (dceru). Daň jsem již platila já. Jelikož došlo k přepisu v únoru, část jsem dostala já, za ty dva měsíce mami
Dobrý den, prosím o trochu více informací. Bavíme se o dani z příjmu (např. za pronájem pozemku) nebo o dani z nemovitosti? Za co Vám přišlo na účet 28 000 Kč? Jaká daň byla v tomto příjmu zahrnuta? Jaká ekono
