Spor s bankou
Dobrý den, stal jsem se obětí podvodu a porušování povinností, protože to že banka tvrdí, že vydávala na náhradní doklad bez fotografie peníze, tak asi těžko vysvětlí, že jo. Měsíc později a v den jsem vybíral peníze.
Dobrý den, máte-li pocit že banka pochybyla, podejte bance reklamaci. Spor s bankou můžete taktéž řešit bezplatně přes Finančního arbitra.


