Nedostatek financí na účtu
Dobrý den, nechápu emaily o nedostatku financí na účtu, který jsem neaktivoval. Pouze mne zajímaly informace. Chtěl bych to nějak vysvětlit, dovolat se bance nedá. Takže pokud se jedná o podvod, doufám, že mi vše vysvětlíte. Děkuji.
Dobrý den, kdo Vám prosím posílá emaily o nedostatku financí na účtu? Banky takto s klienty nekomunikují. Bez znalosti více detailů není možné posoudit, oč se jedná.


