Proč mi exekutor blokuje účty?
Dobrý den, exekutor mi před 2 lety zablokoval všech 5 účtů, co mám různě u bank. A poslal zaměstnavateli exekuci na srážky ze mzdy. Po roce všechny účty odblokoval a teď mi zase po asi roce všechny účty zablokoval. Proč takové chování exekutor provád
Dobrý den, jste-li stále či znovu v exekuci, má exekutor na takovéto jednání právo (byť přínos pro věřitele může být sporný a Vám toto pouze znepříjemňuje život). Doporučuji převést jeden blokovaný účet do režimu chráněného účtu.


