Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #8522, Jak zaplatit pokutu v Rakousku?

Jak zaplatit pokutu v Rakousku?, Platba

13.1.2020 Platba

Dobrý den, v Rakousku mi nechali za oknem lístek s pokutou za parkování. Nevím, jak pokutu uhradit. Vím kam zadat IBAN a BIC. Ale pak je na pokutě napsáno ještě Verwendungszweck a to je 12 místné číslo. To se také někam zadává? Dále pak, když chci zadat platbu u Air Bank, tak to po mne chce jméno příjemce a adresu příjemce. Na pokutě je jen v poli name napsáno Stadt Wien, MA6-BA32, Strafen. Prosím o radu. Moc děkuji!

Dobrý den,

"Verwendungszweck" zadejte do poznámky pro příjemce, jako příjemce uveďte Stadt Wien a jeho adresu MA6-BA32, Strafen.