Koupě pozemku a stavba domu, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, z kterých bank je vhodné vybírat při koupi pozemku a následné výstavbě domu. Předem děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den,

volba banky bude záležet na výši Vašeho příjmu a úspor, ceně pozemku a rozpočtu na výstavbu RD. S vysokým příjmem a úsporami vůči hodnotě pozemku a výstavby RD budete pro banku velmi bonitním klientem. Banku pak volte čistě podle výše nabízeného úroku. V případě komplikací (nižší příjem, vyšší LTV) bude třeba zvolit banku, která bude možná dražší, ale bude ochotna Vám vůbec půjčit. Kompletní přehled všech hypoték zde.