Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #6322, Návrh na vklad zástavního práva

Návrh na vklad zástavního práva, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Pokračování dotazu č. 6316: Dobrý den, moc Vám děkuji za informace, rozumím. Jen bych se ještě potřebovala zeptat. Je to u nás trochu komplikovanější v tom, že nemovitost, která je napsána na mě, se nachází ve městě, kde již nežiji, jen občas tam jedu za rodiči. Proto nevím, jestli je lepší dát plnou moc na podpis příteli, který žije ve městě kde se bude nejspíš nacházet i banka, která nám bude hypotéku dávat, nebo jestli tátovi, který bydlí ve městě kde se nachází i moje nemovitost. Nevím totiž, jestli se bude podepisovat zástavní smlouva u banky nebo u odhadce, který přijede odhadnout nemovitost. Co myslíte, že by bylo lepší? Předem děkuji za radu.

Dobrý den,

návrh na vklad zástavního práva se bude podepisovat v bance (nebo na místě, které si domluvíte s hypotečním poradcem). Určitě to nebude v místě odhadu. Plnou moc tak dejte spíše Vašemu příteli.

Jaký úrok Vám banka nabídla? Běžně se umíme dostat na výrazně lepší sazby, min. o 0,3-0,5%. Navíc jsme schopni zajistit i odhad zdarma a prominutí ostatních poplatků (za katastr, za sjednání a vedení úvěru, za čerpání hypotéky). Kontaktuje prosím naše specialisty prostřednictvím hypoteční kalkulačky.