Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #17780, Nepřipsání platby na PayPal

Nepřipsání platby na PayPal, Platba

28.4.2022 Platba

Dobrý den, posílala jsem peníze na český účet UniCredit Bank a chtěla jsem je převést na svůj PayPal účet. Bohužel jsem místo trasfer ID zadala merchant ID. Co mám teď dělat, nebo na koho se obrátit? Psala jsem již do UniCredit Bank. Nebo se peníze samy vrátí na účet kvůli špatnému ID? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

velmi pravděpodobně byla vaše platba připsána na sběrný účet PayPal. Z důvodu chybného identifikátoru platby ale nebyl PayPal schopen přiřadit peníze na Váš PayPal účet. Doporučuji kontaktovat PayPal a vše s nimi dořešit.