Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #15448, Neprofesionální přístup odhadce a poradce

Neprofesionální přístup odhadce a poradce, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, mame zriadenu hypoteku na dom. Problem mame s odhadcom banky. Ten nie je schopny dodrzat terminy odhadu. Napríklad - napiseme mu email 6.9.2021, kde ho poziadame o odhad v dnoch 20.-23.9.2021. Po tyzdni nereagovania nam oznami, ze problem s terminom nie je. Je 29.9 2021, visi nam faktura s platnostou 30.9.2021 (s pokutou 100tis za kazdy jeden den omeskania!!!), v banke musime ziadat o urychlenie vyrizeni a pan odhadca sa tvari nadalej ze je to ok. Co robit? Realne nas jeho pristup stoji peniaze. Bohuzial, toto uz spravil druhykrat.

Dobrý den,

bohužel toto je nepříjemný výsledek neprofesionálního přístupu odhadce a/nebo poradce. Důrazně doporučuji sjednávat hypoteční úvěr, hypotéky na stavbu či refinancování hypotéky výhradně přes zkušené a profesionální hypoteční poradce, kteří Vám zajistí hypotéku na klíč (včetně odhadu, katastru, atd.) a přistupují k Vám s náležitou péčí.