Dlouho trvající bankovní převod z účtu u Air Bank na účet mimo EU: Jak zjistit, zda byl převod uskutečněn?

25.11.2019 Platba

Dobrý den, jak dlouho můžu trvat bankovní převod z účtu vedeného u Air Bank na účet banky mimo Evropskou unii (konkrétně Turecko)? Když jsem poprvé zadávala tuto platbu, peníze byly převedeny hned druhý den. Na ten samý účet, tedy stejná platba, převod trvá už pátý den a peníze prý ještě nejsou připsány. Lze zjistit, jestli byl převod peněz uskutečněn, tedy zda-li je mají v zahraničí na daném účtu? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

déle než týden by to trval nemělo. Platba se buď připíše na účet příjemce nebo se Vám vrátí zpět (např. v případě neexistujícího čísla účtu).