Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #8959, Platba za pokutu Rakousko

Co dělat, když jsem špatně zadal údaje o zaplacení pokuty z Rakouska přes Revolut?

15.2.2020 Platba

Dobrý den, potřebuji zaplatit pokutu z Rakouska, ale v platbě přes aplikaci Revolut jsem zadal špatně název instituce, IBAN a BIC kód jsem zadal správně, akorát nemám vyplněné identifikační číslo pokuty. Platba odešla a žádné peníze se zatím nevrátily. Psal jsem na uvedený email info o těchto mých nesrovnalostech a doplnil identifikační číslo, odpověď zatím žádná a zbývá mi týden na úhradu pokuty v daném termínu 4 týdnů. Co teď prosím mohu dělat? Děkuji.

Dobrý den,

platba pravděpodobně dorazila v pořádku do cíle, jen díky chybějícímu identifikátoru příjemce platby neví, kterou pokutu kdo zaplatil. Doporučuji vše vykomunikovat s příjemcem platby.