Platba za satelit, Platba

30.12.2021 Platba

Dobrý den, prosím o pomoc a radu. V říjnu jsem platila z účtu "Příkazem k platbě" za satelit 420 Kč. V ten samý den jsem si zřídila trvalý příkaz a omylem jsem nenapsala, že platbu chci až od listopadu. V říjnu došlo ke dvěma platbám a mám tedy přeplatek. Teď mi přišla faktura a platba 0 Kč. Jenže nevím, jak to udělat. Po telefonu mi pracovnice poradila buď zrušit trvalý příkaz na leden a založit nový od února (zaplatila bych znovu 90 Kč) nebo podat "Žádost o navrácení částky chybně provedené platební transakce." Na poště mi pracovník nedokázal poradit (ještě s takovou situací nepracoval) a já na stránkách nemohu najít tiskopis této "Žádosti". Předem děkuji.

Dobrý den,

zakládání, změny a rušení trvalých příkazů můžete provádět zcela zdarma a z pohodlí domova přes internetbanking. Je opravdu zbytečné chodit s každým úkonem na pobočku a platit 90 Kč. Na dalším postupu se domluvte s dodavatelem služeb, u kterého máte přeplatek (zda Vám peníze vrátí nebo o ně poníží platby za další období).