Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #9218, Poplatek za poskytnutí půjčky

Poplatek za poskytnutí půjčky, Podvod

11.3.2020 Podvod

Prosím vás, pravděpodobně jsem naletěl podvodníkovi, který ze mě vytáhl už 9 500 Kč za účelem zajištění půjčky. Odeslal jsem mu peníze na účet 3006249003/0800. Poraďte mi, jak ty peníze dostat zpět. Nutně je potřebuji. Děkuji za odpověď. Nebo mi aspoň pošlete kontakt na majitele tohoto účtu. Děkuji.

Dobrý den,

na půjčování peněz máme přes 30 bank, které Vám rády půjčí za velmi výhodných podmínek (úrok 4-7%, bez poplatků, atd.). Netuším, co Vás vedlo ke snaze sjednat si půjčku přes tohoto podvodníka (zejména pokud chtěl předem poplatek 9 500 Kč), nicméně je třeba podat trestní oznámení na neznámého pachatele. Banky Vám jméno majitele účtu sdělit nemohou (z důvodu zachování bankovního tajemství).