Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #6593, Půjčí mi banka peníze?

Jak získat půjčku 50 000 Kč bez změny banky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.5.2019 Půjčka

Dobrý den, chtěla bych si vzít půjčku 50 000 Kč. Můj průměrný čistý příjem je okolo 14 500 Kč, nemam žádné vedlejší výdaje kromě nákladů na stravování. Mám nárok na půjčku? Případně u jaké banky je nejvýhodnější si půjčit, když nechci měnit svou banku?

Dobrý den,

s pravidelnou čistou mzdou 14 500 Kč Vám banka 50 000 Kč půjčí. Zvažte však, zda půjčku skutečně potřebujete - doporučuji náš článek Půjčujeme si odpovědně. Dobré úroky a podmínky nabízejí např. Equa bank, Hello bank a Air Bank. Všechny banky dnes vyžadují splácení půjčky z běžného účtu vedeného u nich. Případné změny banky bych se neobával, mnohdy tak získáte ještě lepší podmínky na běžném účtu (třeba vše zdarma a bez podmínek).