Půjčka na byt, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
17.6.2018 Půjčka

Dobrý den, s přítelem bychom si chtěli vzít půjčku 900 000 Kč na byt a nechceme jít do hypotéky, protože nemáme čím ručit. Myslíte, že by nám banka mohla dát půjčku, když přítel má čistý příjem 18 000 Kč a já 15 000 Kč? Přítel splácí auto 3 000 Kč měsíčně a lednici 1 678 Kč měsíčně (lednice bude splacena příští měsíc). Žádné dluhy nemáme a máme čisté trestní rejstříky. Předem děkuji

Dobrý den,

půjčka 900 000 Kč při úroku 5% a splatnosti 8 let vychází na měsíční splátku necelých 12 000 Kč (za méně či na déle se moc nepůjčuje). O půjčku žádejte určitě až po doplacení lednice. Následně bude váš čistý měsíční příjem 30 000 Kč (vaše dva příjmy mínus splátka auta). Po uhrazení splátky za byt by vám měsíčně zbývalo 18 000 Kč na živobytí. Zvládnete z této částky přežívat následujících 8 let? Není to nemožné, ale je to velmi na hraně (žádné dovolené, volnočasové aktivity, benzín do auta, atd.). Určitě budete chtít dítě dříve než za 8 let. Přijdete o jednu výplatu (rodičovská ve variantě na 2 roky činí max. 11 500 Kč). Kdybyste místo auta na úvěr měli nějaké úspory, bylo by to nadějnější. Zkuste poptat úvěr u Air Bank