Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4884, Refinancování a americká hypotéka

Refinancování a americká hypotéka, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
10.7.2018 Půjčka

Pokračování dotazu č. 4883: Splatit potřebuji ještě 400 000 Kč a rekonstrukce alespoň částečná by byla asi kolem 500 000 Kč. Variantu nebankovní půjčky jsem volila z nutnosti po rozvodu kvůli vyrovnání, vše je ošetřeno smlouvou. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. Ve Vašem případě by možná nejlépe posloužila americká hypotéka na celých 900 000 Kč s úrokem 3-4% (nižší úrok, ale více papírování - zástava nemovitosti). Nebo naopak půjčka 900 000 Kč s úrokem 5% (vyšší úrok, ale méně papírování - bez zástavy nemovitosti).