Kdy a jak rychle bance poskytnout vlastní prostředky při hypotéce na stavbu domu?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v jaký moment a v jaké lhůtě se skládají bance vlastní prostředky v případě hypotéky na stavbu domu. Je to po schválení úvěru? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

vlastní prostředky se neskládají bance ale v případě koupi nemovitosti je jako první ukládáte do advokátní úschovy (teprve po té banka do úschovy posílá svou část). U hypotéky na stavbu záleží na podmínkách čerpání, které jste si s bankou sjednal (kolik peněz Vám kdy uvolní a po splnění jakých podmínek).