Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #8140, Žádost o půjčku a chybné info

Žádost o půjčku a chybné info, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
26.11.2019 Půjčka

Pokračování dotazu č. 8139: Ano, o tom vím. Proto se stala ta chyba. V tu chvíli po mě nikdo nic nežádal a nikdo se vysloveně neptal. Paní se jen doslova zeptala, zda mi pravidelná částka chodí ze zaměstnání a na to jsem po pravdě odpověděla, že ano. Dále pak zda se mi rýsuje zaměstnání nové. Možná proto, že jsem si tuto půjčku sjednávala místo té kreditky a jinou již delší dobu splácím u stejné banky neprobíhalo podrobnější řízení. Jak říkám, sjednalo se bez problému vše na místě a mě nenapadlo, že by to mohlo být překážkou. Záměrně jsem to určitě netajila. Mohu se tedy ještě zeptat, jak mám nyní postupovat? Rozhodně nechci nabádat k podvádění ale mohlo by mi to v blízkém budoucnu způsobit problém nebo mám řádně splácet a nechat to být? Moc děkuji.

Dobrý den,

neboť se jedná o malý úvěr v řádu desítek tisíc korun, asi je lepší to nechat být a řádně splácet. Dokud budete vše řádně splácet, nikdo nebudete zpětně zkoumat detaily žádosti.