Nemocenská a práce na směny
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně placení pracovní neschopnosti. Jde mi o to, jak se mi budou počítat první 3 dny neplacení. Když bych šla na neschopenku od pátku, kdy mám plánovanou směnu, dále pak v sobotu mám volno, v neděli mám plánovanou směnu,
Dobrý den, v případě nerovnoměrně rozvržené pracovní doby (práce na směny) se Vám neproplácí první 3 plánované směny avšak max. 24 pracovních hod. (máte-li směny delší).
