Jak najít nejvhodnější banku pro sloučení úvěrů a snížení sankcí za opožděné platby

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.10.2014 Půjčka

Dobrý den, chci přejít z Ge Money Bank k jiné bance. Čerpám na ní dva úvěry, které splácím, ikdyž někdy opožděně. Důvodem jsou vysoké úroky, písemné upomínky za 600 kč, které jsou odesílané každým 6. dnem znova, internetové bankovnictví které je velmi nepraktické. Přemýšlím nad Fio Bank, Air bank a nebo Mbank. Hledám způsob jak sloučit dva úvěry v jednu výhodnější splátku a mírnější sankce v případě drobného opoždění. Prosím Vás mohl byste mi poradit, která banka na trhu by pro mě byla nejvhodnější ? Předem mockrát děkují ;)

Dobrý den,

kolik celkově na obou úvěrech zbývá k doplacení a jaké jsou Vaše příjmy?

FIO je dobrá, ale spotřebitelské úvěry ani konsolidace bohužel zatím nenabízí, takže ta je mimo hru. Tedy doporučuji Air-Bank, Equa Bank a ZUNO Bank (úrok kol 10%, bez poplatků). mBank také není špatná, ale u spotřebitelských úvěrů a konsolidací si stále účtuje poplatek za poskytnutí úvěru.

Je třeba zdůraznit, že žádná z bank netoleruje opožděné splácení. Banky jako Air-Bank nabízejí velmi výhodné podmínky, ale jen těm, kteří splácí včas. Pokud dojde během splácení kdykoliv k opoždění, místo úroku 9,9% se Vám automaticky celý úvěr bude úročit 14,9%. Upomínky rozesílají všechny banky a účtují si za ně 300-600 Kč.

Obecně žádná banka nechce dlužníka, který neplatí včas. Je tedy bohužel možné, že Vám konsolidaci vzhledem k záznamům v registrech dlužníků nikdo neposkytne.