GE Moneybank zdržuje schválení snížení úroků a zvýšení půjčky - je to normální?

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.12.2014 Půjčka

Dobrý den. Mam dotaz. Moje banka je GE Moneybank. Davala jsem pozadavek ze chci snizit uroky mam u nich pujcku 190 000 a mam mesicni urok 22.50% a splatka je 4800mesicne a nebo pokus je mozne si vzit od nich 400 000 kc . Po tydnu mi bylo sdeleno ze jeste nic nevedi ze musi pockat na vedouci ... Pride vam to normalni..Maj na schvaleni 24 nebo 48 hodin a oni nic nevedi po tydnu.Uvazuji prejit do jine banky protoze tohle mne prekvapilo ze jim vsechno dlouho trva..

Dobrý den,

řádně splácející klienti dnes získávají úrok kolem 10%, tedy z mého pohledu není na co čekat a úvěr co nejdříve refinancovat jinde. Doporučuji např. Air-Bank, Equa Bank či ZUNO Bank (nulové poplatky a nejnižší úrok na trhu kolem 10%) - více info v našem porovnávači půjček zde.

Získat úvěr 400 000 Kč není s adekvátním příjmem problém, nicméně zvažte, zda-li je rozumné si tolik půjčovat na spotřebitelský úvěr, byť s úrokem jen 10% - to máte roční úrok hrubým odhadem 40 000 Kč. Takto vysoké peníze je lépe si půjčit na hypotéku s úrokem 2-2,5%.