Jak dlouho trvá převedení peněz z KB do GE Money bank a kdy mohu čerpat půjčku?

Nejlevnější půjčka od Zonky
10.4.2015 Půjčka

Dobrý den, mám dotaz. 13.3.2015 jsem si vyřizovala půjčku u GE Money bank. Probíhalo to však tak, že půjčku, kterou jsem měla u KB jsem si převáděla do GE Money bank (refinancování) a k této převedené půjčce jsem si vzala ještě 300.000,- Kč. Chci se zeptat jak dlouho trvá převedení peněz z KB do GE Money bank a kdy mohu čerpat půjčku v GE Money bank. Do dnešního dne ještě nemohu nic čerpat. Děkuji za odpověď. Lenka

Dobrý den,

novou půjčku (dodatečných 300 000 Kč) by mělo být možné čerpat ihned nezávisle na refinancování staré půjčky u KB (než se vyřídí formality mezi bankami, může to několik dní zabrat, není to tak rychlé, jako samotný dvoudenní převod peněz).

Jinak GE Money Bank se řadí trvale mezi banky s nejdražšími půjčkami, tedy je otázkou, na kolik to byla dobrá volba. Mrkněte do našeho srovnávače zde. Nejlepší podmínky dnes nabízí Air-Bank, mBank, Equa Bank a ZUNO Bank

Obecně půjčovat si statisíce formou spotřebitelského úvěru (byť i toho nejlepšího s úrokem jen 10%, kde při celkové půjčce např. 500 000 na úrocích ročně necháte jen 50 000 Kč - tedy tři průměrné čisté výplaty) je docela nákladné. Takto velké částky je lepší si půjčit formou hypotéky s úrokem řádově nižším, cca 2-2,5%.