Jak vybrat správnou banku pro americkou hypotéku? Zkušenosti klientů a důvěryhodné recenze

Sjednejte si hypotéku online

dobry den, rozhoduji se o tom, ke ktere bance prestoupit se svymi financemi + rovnou vyuzit tzv.americkou hypoteku. slusnou nabidku mi udelala ge money, ale samozrejme me trochu odrazuji recenze klientu na webu, nicmene, at si zadate jakoukoli banku, vzdy se najde mnoho nespokojenych recenzi a je tezke spravne zvolit. Nechtela jsem k uplne male nezname bance. Jaky je Vas nazor ? pripadne lze odkazat na nejake verohodne recenze ? dekuji

Dobrý den,

GE Money Bank je na poli jak hypoték (i amerických) tak i půjček jedna z nejdražších bank na trhu. Nejlepší úrok a podmínky u americké hypotéky nabízí Equa Bank, konkrétně úrok 3,99% u pětileté fixace, nulové poplatky a běžný účet zdarma bez podmínek (včetně výběrů z bankomatů).

Malá neznámá banka: u velké známé banky zbytečně platíte za značku a služby jsou mnohdy horší (nekonečně dlouhé sazebníky, kličky, podmínky) než u malých moderních bank, které u klienty bojují nejen cenou (nízký úrok/nulové poplatky), ale i kvalitou služeb. Běžný účet mějte tam, kde Vám ho dají kompletně bez poplatků a podmínek. Hypotéku si sjednejte u banky, která Vám dá nejlepší úrok a nulové poplatky. Na nic jiného nehleďte.

Recenze: je třeba brát s rezervou, neboť špatnou recenzi napíše i jedinec, který ve sporu s bankou v právu nebyl. Ale obecně, ještě jsem nikde neviděl negativní recenze na FIO Banku, Air Bank, Equa Bank či ZUNO Bank (moderní nízkonákladové banky). Na trhu je přes 30 bank - když se mi u jedné banky něco nelíbí, není nic snazšího než přejít ke konkurenci.