Drahá půjčka, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
5.10.2015 Půjčka

Dobrý den, chtěli bychom si vzít půjčku na rekonstrukci ve výši 300.000,- Kč. Která banka nabízí nejnižší úrok? Informovali jsme se u Air bank, ale tam bychom přeplatili cca 130.000,- Kč. Je nějaká banka lepší? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nejlepší půjčky (nejnižší úrok - cca 10%, nulové poplatky a bezplatný běžný účet, který banka požaduje pro poskytnutí půjčky) dnes nabízí právě Air Bank a Equa Bank. Zkuste si to propočítat ještě u Equa Bank a uvidíte, jak to vychází (mělo by to vycházet velmi podobně). Ostatní banky jsou výrazně dražší.

Spotřebitelský úvěr bude vždycky drahý - i ten nejlepší úrok (10%) znamená, že ročně zaplatíte na úrocích cca 30 000 Kč (v dalších letech o něco méně - o již splacenou část). To je hodně peněz. Dle mého názoru má smysl si půjčovat pouze přes hypotéku (úvěr se zástavou nemovitosti s úrokem 2%) a pouze na nemovitosti. Půjčovat si přes spotřebitelský úvěr na cokoliv jiného bude vždy velmi drahé (úvěr značně přeplatíte).

Doporučuji náš článek: Půjčujeme si odpovědně