Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #2385, Refinancování kreditky a kontokorentu

Refinancování kreditky a kontokorentu, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
28.12.2015 Půjčka

Dobrý den, mám kontokorent a kreditní kartu u české spořitelny kde jsem v mínusu 50 000 a 40 000. Jsou vysoké úroky. Jaká je možnost převést účet k jiné bance, kde by byly nižší úroky za kontokorent a kreditní kartu. Nebo levnější půjčku na zaplacení dluhu? Děkuji a přeji krásné dny .

Dobrý den,

tyto dluhy doporučuji refinancovat standardním spotřebitelských úvěrem s úrokem cca 10% a již nikdy více si nepůjčovat přes kontokorent či kreditku (nejlepší je tyto produkty nemít vůbec sjednané - viz náš článek Kreditní karta - dobrý sluha, zlý pán).

Na refinancování doporučuji Equa Bank či Air Bank (úrok pod 10%, nulové poplatky). Navíc od nich dostanete bezplatný běžný účet (bez podmínek) - u Equa včetně výběrů z bankomatů všech bank.