Slovensko-Česko, Platba

17.2.2017 Platba

Dobrý den, jak dlouho trvá převod ze Slovenské sporitelny do Fio banky? Fio účet je v czk korunách. Zaměstnavateli jsem dal mezinárodní formát účtu. Budou zde nějaké poplatky u mě jako u příjemce či to záleží zda to bylo posláno jako SEPA? Dekuji

Dobrý den,

bude se jednat o SEPA platbu (v EUR v rámci EU), která obvykle netrvá déle než 3 pracovní dny. Fio banka má příchozí platby ze Slovenska bez poplatku.