Exekuce v insolvenci
Dobrý den, od minulého týdne si vyřizuji insolvenci. Mezitím domu přijeli exekutoři a polepili věci, které však neodvezli - za menší umoření dluhu. A dali mi týden čas na sehnání peněz. Od včera jsem však pod s
Dobrý den, možné to je, ale velmi pravděpodobně se tak nestane - exekutor by musel platit za uskladnění věcí celých 5 let (po dobu vašeho oddlužení) a následně by Vám obstavené věci stejně musel vrátit. Od data vst
