Insolvence
Dobrý den, jsem už třetím rokem v insolvenci. Ta mi byla schválena s tzv. "fixem", kdy mi bylo každý měsíc strháváno 13 000 Kč. Loni mi zjistili srdeční problémy, dostal jsem budíka a nedávno invalidní důchod. Přišel jsem o práci a musím hledat lehčí
Dobrý den, právě z důvodu nepředvidatelných okolností doporučuji v insolvenci variabilní srážky, které se vždy přizpůsobí aktuální výši příjmů. Doporučuji vše konzultovat s ins. správcem, ověřit plnění podmínek oddlužení (úhrada. min. 30% přihlášený
